Collegium Humanum s prestížnym ocenením Orol poľského podnikania v kategórii VZDELÁVANIE!

S potešením Vás informujeme, že naša univerzita získala čestné ocenenie v celonárodnom plebiscite ORLY POĽSKÉHO VZDELÁVANIA v kategórii VZDELÁVANIE! Osobné vyznamenanie v podobe DIAMANTU 30. VÝROČIA POĽSKEJ TRANSFORMÁCIE získal aj Jeho Magnificencia – prof. dr hab. Paweł Czarnecki, MBA, dr h.c.

Plebiscit ORLY POĽSKÉHO PODNIKANIA sa realizuje v rámci Národného programu prezentácie poľského podnikania. Zároveň je pokračovaním súťaže Mazoviecká firma roku, tradícia ktorej má už takmer 15 rokov. Ocenenie Orol poľského podnikania je synonymom úspechu a uznania pre inštitúcie, ktoré stanovujú vysoké štandardy kvality a môžu byť inšpiráciou pre iných.

 

Navyše, JM rektor Collegium Humanum – prof. dr hab. Paweł Czarnecki, MBA, dr h.c., bol ocenený DIAMANTOM 30. VÝROČIA POĽSKEJ TRANSFORMÁCIE – ocenením, ktoré je vyjadrením ohromných možností a vysokých kompetencií.

 

Súťaž Diamant 30. výročia poľskej transformácie prebieha v rámcoch celonárodného programu posilňovania dôveryhodnosti v podnikaní „Tváre a značky 30. výročia slobody Poľska“, ktorý realizuje Poľská federácia podnikateľov a zamestnávateľov Przedsiębiorcy.pl.

 

Ďakujeme za ocenenie Jeho Magnificencie ako aj našej univerzity. Je to pre nás obrovský úspech a motivácia pre napredovanie v ďalšej misii vzdelávania.

COLLEGIUM HUMANUM
Varšavská Univerzita Manažmentu


Bratislava

IČO 381457997

DIČ PL5252765348